Şanlıurfa Şehir Portalı & Firma Rehberi

ÇAYIRCIOĞLU TOYOTA PLAZA YETKİLİ SATIŞ & SERVİS

ADRES
Akpınar Mah.Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:338 Haliliye / ŞANLIURFA
TELEFON
(0414) 341 06 55
FAKS
(0414) 341 06 60
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÇAYIRCIOĞLU TOYOTA PLAZA – ŞANLIURFA TOYOTA BAYİİ

Müşterilerimize en mükemmel satın alma deneyiminin yanı sıra, Satış Sonrası Hizmetlerimiz ile de ,en mükemmel sahip olma deneyimini sürekli yaşatmayı amaçlamaktayız. Bu çerçevede müşteri aracını servisimize getirdiğinde, yapılmasını istediği tüm işlemlerin, bakım yada onarımın, bir defada ve doğru olarak yapılması genel stratejimizdir.

Servisimize giren her aracın kalite kontrol işlemi, standart prosedürlere bağlı kalınarak yapılmaktadır. Kalite Kontrolün daha da iyi olabilmesi için sürekli kendi içimizde toplantılar yapılarak, geri besleme yapılmaktadır. Kalite Kontrol sadece iş bitiminde değil, işin yapıldığı esnada yapılarak, görülen aksaklıklar rapor halinde personel ile paylaşılmaktadır. Böylelikle olası aksaklıkların önüne geçilmektedir.

Müşteriye hizmet felsefemiz, yakın müşteri ilişkileri, yüksek kalitede servis hizmeti ve tam zamanında, doğru onarım ile müşterilerimizi memnun etmektir.

Daha iyisi için sürekli gelişim temel düşüncemizdir.

Bir önceki yazımız olan VİMSA VOLKSWAGEN YETKİLİ SATIŞ & SERVİS başlıklı makalemizde volkswagen ve yetkili servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Şanlıurfa Kablosuz İnternet Kıbrıs Üniversiteleri Beyaz Tesettür Kadın Giyim Kombinleri Yemek Tarifleri Urfa Web Tasarım İzmir Bayraklı Rent A Car Strafor Tabela