Şanlıurfa Şehir Portalı & Firma Rehberi

İNCİ-SİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

ADRES
Ertuğrul Gazi Mah. Yunus Emre Cad. Elegans Apt. Altı No:1 Merkez / Şanlıurfa
TELEFON
0414 316 84 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Özel İNCİ-SİN Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, deneyimli ve uzman diş hekimleri, mesleki eğitim sürecinden geçirilmiş yardımcı personeli ile 21 şubat 2013 tarihinden bu yana ŞANLIURFA’da hizmet vermektedir. 1400 m2 kullanım alanına sahip merkezimiz, Uluslararası standartlar doğrultusunda, evrensel sağlık hizmetlerine uygun, yeni ve teknolojik gelişmelerle bütünleşen, güler yüzlü, hasta haklarına saygılı ağız ve diş sağlığı alanında sürdürülebilir hizmet veren kurum olma bilinci ile kurulmuştur.
Özel İNCİ-SİN Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, sağlık sisteminin geldiği son nokta, ulusal ve uluslararası ihtiyaçları ve tıpta yaşanan teknolojik gelişimi gözönünde bulundurularak düzenlenmiştir. Şanlıurfa’nın ağız ve diş sağlığı konusundaki en büyük eksikliği; çene cerrahi, pedodonti ,ortodonti ve  periodontoloji branşlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Başta rehabilitasyon tedavisi gören hasta grubu olmak üzere, lokal anestezi altında ağız sağlığına yönelik sorun yaşanan hastalara genel anestezi altında müdahale imkanı sunan ameliyathanesi, genel anestezi uzmanı ve dokuz kliniği ve dört diş hekimi ile yedi gün yirmi dört saat ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir. Bizler; ŞANLIURFA’da, Türkiye ve diğer ülkelere hizmet verecek modern bir sağlık tesisi kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Kusursuz hizmetin, kusursuz bilgi ve ileri teknoloji donanımını gerektirdiğini hiç ama hiç unutmayarak, sizlere daha iyi hizmet sunmak için yenilikler yapmaya devam edicektir.
Misyonumuz
“Ağız Diş Sağlığı alanında hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı esas alarak, çalışanları ile karşılıklı güvene dayalı, bilim ve teknolojideki gelişmelerden yararlanarak üstünlüğünü sürdüren, paylaşımcı, etik değerlere önem veren, örnek bir merkez olmak”. Hastalarının ve çalışanlarının yaşam kalitelerini arttırmak merkezimizin  genel misyonudur.
Vizyonumuz
İNCİ-SİN  olarak kalite yönetimi felsefesini bir yaşam biçimine dönüştürerek mükemmellik yolunda ilerleyen, Ağız Diş Sağlığı Uygulamaları konusunda önder ve saygıdeğer bir Ağız ve diş sağlığı merkezi statüsüne erişmek.
– Saygınlık ve tercih edilirliğimizi kaybetmemek için bilgide ve teknolojide yenilikleri takip etmek ve uygulamak,
– Hasta memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet kalitesi ve zamanın verimli kullanılması konusunda lider olmak.
Neden Biz ?
Ortodonti, pedodonti,implant , çene cerrahisi, periodontoloji,estetik restorasyonlar ve diğer tüm tedavileri sunduğumuz kliniğimizi sizlere en iyi hizmeti vermek için tasarladık. Uzman hekimlerimizle tüm sorunlarınıza cevap vermeyi amaç edindik.
Değerlerimiz
-Hepimizin önceliği hastalarımızın memnuniyetidir.
-Yeniliklere açık, eğitime önem veren bir kurum olmayı hedefleriz.
-Hizmet sunduğumuz sektördeki yenilikleri takip ederiz.
-Yüksek kaliteli hizmetlerimizi, erişebilir bir fiyat politikası ile sunmaktayız

Bir önceki yazımız olan ÖZEL ŞANMED HASTANESİ başlıklı makalemizde özel ve şanmed hastanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. Sabiha dedi ki:

    2o16 eylul ayinda cok rahatsiz oldugum icin cok inanarak kaplama yaptirmak icin gittim on milyari bankadan kredi cekerek pesin verdim disleri tedavi icin gitmistim ama kanallari temizlemeden rasgele bisey taktilar durumum daha berbat oldu onlarin rezil ettigi disleri devlet hastanesinde toparlatmak icin hala ugrasiyorum ve sagligim bozuldu en son disleri cektirmek zorunda kalacagim herhalde.bir bicuk senedir agzim cene ve dudaklarim yara icinde rezillik cekiyorum.beni rezil ettiler hakkimi helal etmiyorum.Allah a havale ettim.benim birbucuk senedir cektigim rezilligim yanlarina kalmasin.

  2. Sabiha dedi ki:

    Saglik icin gittim sagligimdan ettiler.Allah a havale ettim.rezil durumumu goren dr.lar ve tanidiklar bu durumu sikayet et dediler ama sikayet etmeye tenezzul etmedim.Allah bildigi gibi yapsin.sagligimdan oldum.tek sucum guvenmekti.cok yazik.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Şanlıurfa Kablosuz İnternet Kıbrıs Üniversiteleri Beyaz Tesettür Kadın Giyim Kombinleri Yemek Tarifleri Urfa Web Tasarım İzmir Bayraklı Rent A Car Strafor Tabela