Şanlıurfa Şehir Portalı & Firma Rehberi

ŞEHİTLİK ÇAMLIK DÜĞÜN SALONU

ADRES
Şehitlik Çamlık Vilayet arkası ŞANLIURFA
TELEFON
0 414 313 50 50
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1979 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, bünyesinde oluşturduğu ekipman altyapısı ve güçlü kadrosu ile Şanlıurfa da hizmet vermektedir. Müşteri portföyü her gün büyüyen firmamız öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Firmamız, sektöründe olan gelişmeleri aralıksız takipte olup sürekli kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Konusunda uzman, takım çalışmasını ilke edinmiş ve yaratıcı çalışanları ile Şehitlik Çamlık Dügün Salonu Ve Organizasyon her türlü talebinizi karşılayacak kapasite ve donanıma sahiptir. .:: Kuruluşumuzdan bu yana gerçekleştirdiğimiz her organizasyon çıtamızı yükseltti, tüm bu başarıların bizlere sağladığı olağanüstü motivasyonu müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesine’de yansıtmaya çalıştık. Bütün bu başarılarda; müşterilerimizin Şehitlik Çamlık Dügün Salonu Ve Organizasyona duyduğu güven için sonsuz teşekkürler…

BÜYÜK(KAPALI) SALONUMUZ

Büyük(kapalı) salonumuz 1400 kişilik olup misafirlerimizin isteğine bağlı olup çeşitli organizasyanlarımızda kullanılmaktadır.
KÜÇÜK (KAPALI) SALONUMUZ

Küçük(kapalı) salonumuz 400 kişilik olup misafirlerimizin istegine göre çeşitli organizasyonlarda kullanılmaktadır.

BAHÇEMİZ

Bahçemiz normalde 1100 kişilik olup misafirlerimizin isteğine bağlı olarak 2000 kişilik olacak şekilde kapasitesi artırılarak çeşitli organisazyonlarda kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan PTT KARGO ŞUBELERİ başlıklı makalemizde ptt, ptt kargo ve ptt şanlıurfa hakkında bilgiler verilmektedir.

ŞEHİTLİK ÇAMLIK DÜĞÜN SALONU ŞEHİTLİK ÇAMLIK DÜĞÜN SALONU
ŞEHİTLİK ÇAMLIK DÜĞÜN SALONU
ŞEHİTLİK ÇAMLIK DÜĞÜN SALONU

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Şanlıurfa Kablosuz İnternet Kıbrıs Üniversiteleri Beyaz Tesettür Kadın Giyim Kombinleri Yemek Tarifleri Urfa Web Tasarım İzmir Bayraklı Rent A Car Strafor Tabela