Şanlıurfa Şehir Portalı & Firma Rehberi

YILDIRIM HUKUK BÜROSU

ADRES
Paşabağı Mah. Polatkan İş Merkezi Kat:4 Daire:9 Şanlıurfa / Merkez
TELEFON
0 (414) 316 55 03
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Avukatlık büromuz Şanlıurfa Yeni Adliyesi yanında inşa edilen iş merkezinde bulunup mülkiyeti şahsımıza ait daire şeklindedir. Büromuzda bulunan her 3 odada da bilgisayar, icra ve hukuk programları (Sinerji Mevzuat ve Sinerji İcra), internet ve gerekli tüm donanım mevcuttur. Büromuzda Av. İrfan Şiyar Yıldırım ve Av. Cemile Besleyici Yıldırım birlikte çalışmaktadır. Ayrıca icra konularında eğitilmiş 2 elemanımız ve sekreterimiz mevcuttur. Büromuz, teknik alt yapısını teknoloji ile en iyi şekilde bütünleştirmiş olup , modern bir yapıya sahiptir.

Büromuz hukuk dallarında yılların verdiği tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir. Takipler, icra takip programlarıyla hazırlanır ve her borçluya bir dosya açılarak föy numarası verilir. Sorumlu Avukatlar kontrolünde icra dairesinde takip dosyaları açılır ve periyodik olarak kontrolleri yapılır. Bilgiler sistemdeki dosyalarına işlenir. Tebligat yapılanlara ve yasal süresinde mal beyanında bulunmayanlara ceza davası açılır, tebligat yapılamayanlara zabıta araştırması istenir. Alacakların tahsilinin en kısa zamanda, en az masrafla yapılabilmesi için yasal işlemler dışında, defaten borçlular aranır, uyarı muhtıraları gönderilir. Tahsili kabil olmayan alacaklar için derkenar, isteniyorsa aciz vesikası alınarak dosya kapatılır ve dosya masrafları belgelendirilir. Dosya tahsilâtları belirlenen periyotlarla müvekkile aktarılır. Tahsilât detayları faks, e-mail, haftalık raporlama şekilleriyle bildirilir.

Av. İrfan Şiyar YILDIRIM

Bir önceki yazımız olan MABEL GÜZELLİK & LAZER EPİLASYON başlıklı makalemizde cilt bakımı, epilasyon ve kavitasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Şanlıurfa Kablosuz İnternet Kıbrıs Üniversiteleri Beyaz Tesettür Kadın Giyim Kombinleri Yemek Tarifleri Urfa Web Tasarım İzmir Bayraklı Rent A Car Strafor Tabela